icon

KineMaster

4.13.7.15948.GP için
Android

4.2

146

Basit ancak güçlü bir video düzenleme aracı

21.9M

Bu uygulamayı oyla

KineMaster iyi tasarlanmış bir ara yüzü, mükemmel bir kullanıcı tecrübesi ve geniş, etkili özellikler ile birleştiren; böylece sizin tam da istediğiniz gibi videolar oluşturabileceğiniz bir video düzenleme aracıdır.

KineMaster’ı kullanmak çok basittir. Videonuza eklemek istediğiniz içeriği istediğiniz sırada seçiniz ve nihai oluşuma bir başlık ekleyiniz. Bundan sonra, videonuz için genel bir tema seçebilirsiniz; ki aynı zamanda bir de giriş eklenecektir.

Çok az da olsa karmaşık görünmesine rağmen, KineMaster’da videoyu zaman tünelinde direkt olarak düzenleyebilirsiniz. Bu size video parçaları arasından farklı tiplerde geçişler yapmanıza olanak sağlar (ya fotoğraf yada video) ve hatta blok olarak yazı veya alt yazı bile ekleyebilirsiniz.

Düzenlemeyi bitirdiğiniz zaman, KineMaster projenizi cihazınıza farklı kalitelerde kaydetme olanağı sağlar. Ve, tabi ki, videonuzu direkt olarak Facebook veya YouTube hesabınıza da yükleyebilirsiniz.

KineMaster basit fakat güçlü bir video düzenleme aracıdır. Böylece birkaç saniye içinde video oluşturmak için onu kullanabilirsiniz, ayrıca çok daha detaylı projelerinizi biraz daha fazla zaman harcayarak oluşturabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X